NIŠTA OD ''SRPSKE LIGE''

Propuštena šansa za ulazak u treću ligu

FK ”Svrljig” jučerašnjim remijem u Popovcu propustio je poslednju šansu za odlazak u baraž i eventualni ulazak u viši rang takmičenja.

fk svrljig

Svrljiški fudbaleri odigrali su nerešeno 2:2 sa predposlednjom ekipom ”Budućnost” iz Popovca i propustili poslednju priliku za ulazak u viši rang, odnosno ”Srpsku ligu Ist0k”.

Na ovoj utakmici, 29. kola, za FK ”Svrljig” golove su postigli Marko Stefanović u 34′ minutu i Danijel Kostić u 61′ minutu.

Iako smo bili borbenija ekipa napravili smo dosta grešaka u igri. Propustili smo četiri stopostotne šanse koje su nas kasnije odkoštale, kaže trener i predsednik kluba Dejan Branković.

Svrljižani će novu priliku potražiti iduće sezone, odnosno 2014/2015. g.

Ove godine u viši rang direktno ulazi ”Radan” iz Lebana a u baraž će se boriti ”Dinamo” iz Vranja.

Svrljig će poslednju utakmicu igrati na svom terenu protiv ”Bukovika”.

Jedan komentar

1. E sad da vrate pare koje su dobili iz budzeta jer ih rezultatom nisu opravdali.Kad oni Popovac nisu mogli da pobede to govori o tome da je sve trulo u klubu i da bez nasih igraca iz Svrljiga nema ni fudbalskog kluba.Dokle vise da finansiramo Niske odpadnike iz naseg budzeta!?