Sport

KAD JE TEŠKO, TU JE BOJIĆ! FK SVRLJIG UPISAO NOVA TRI BODA

Fudbaleri FK ,,Svrljig” u 22. kolu Nišavske okružne lige pobedili su ,,Moravac” iz Čečine rezultatom 2:1 (1:1).

FK Svrljig, foto: M.M.

Golove za plavo-bele postigli su Vladica Đorđević i Branislav Bojić u prvom minutu nadoknade meča.

U prvom poluvremenu Svrljižani su imali izglednije šanse da povedu, ali im sreća nije bila naklonjena, tako da je rezultat na poluvremenu bio nerešen 1:1.

Nastavak utakmice diktirali su gosti iz Svrljiga, niz pokušaja i šansi ali lopta nikako nije mogla da zatrese mrežu domaćina.

Pobedonosni pogodak postigao je Branislav Bojić koji je sa 17 metara izvrnsim udarcem deklasirao protivnika, golman je bio nemoćan, a lopta završila u same raklje protivničkog gola, tako je Bojić svoj tim doveo do veoma važne pobede i nova tri boda.

Naredni meč je za vikend u Svrljigu kada plavci dočekuju bivšeg zonaša, Zemljoradnik iz Balajinca.