Ujedinjena seljačka stranka čija je centrala u Svrljigu i na čijem čelu je Milija Miletić – narodni poslanik, juče je dobila svog zamenika predsednika SO Knjaževac u tamošnjoj skupštini.

Naime, Igor Stevanović predsednik OO USS Knjaževac, u narednom periodu obavljaće funkciju zamenika predsednika Skupštine opštine Knjaževac u koaliciji koju čine SNS i USS.
Ujedinjena seljačka stranka je na prethodnim izborima u Knjaževcu osvojila dva odbornička mandata i danas je deo većine. USS odbornike ima i u drugim gradovima i opštinama širom Srbije.

Komentari
Pravila komentarisanja
Molimo vas da komentari budu vezani za temu teksta i napisani pristojno. Redakcija Svrljiških novina može skratiti ili ne objaviti komentare koji sadrže uvrede, pretnje, govor mržnje, osvrte na privatni život, nepristojan rečnik, rasne ili nacionalne uvrede, kao i sadržaj koji krši zakon.
Komentare pisane isključivo velikim slovima, ponavljanja i linkove ka drugim sajtovima možemo odbiti bez dodatnog obrazloženja. Stavovi izneti u komentarima predstavljaju mišljenje autora komentara i ne odražavaju nužno stav redakcije Svrljiških novina.
Slanjem komentara potvrđujete da prihvatate ova pravila. Za pitanja i prijave možete nam se obratiti preko kontakt stranice.