ZONA ''ISTOK''
Broj pregleda

Pukla ”petarda” na ”Pastirištu”

Fudbaleri FK ”Svrljig” ubedljivom pobedom 5:0 nad ekipom ”Brestovac 1946” iz Brestovca upisali su prva tri boda u prvenstvu fudbalske zone ”Istok”.

FK-SVRLJIG - BRESTOVAC

Fudbaleri ”Svrljiga” u odličnom raspoloženju dočekali su goste iz Brestovca, ekipu ”Brestovac 1946”, i lagano došli do pobede od 5:0 (3:0).

Od samog početka Svrljig je obigravao oko gola gostiju, a prvi pogodak pao je u trećem minutu – strelac je bio Stevanović Marko.

U nastavku Svrljižani su postigli još dva pogodka, a strelci su bili Kostić Luka u 14′ i Đorđević Vladica u 22′ minutu.

Goleada Svrljiga se tu nije zaustavila, u drugom poluvremenu gosti su primili još dva gola a postigli su ih Đorđević Vladica u 67′ i Ristić Dejan u 90′ minutu.

Utakmicu je pratilo oko stotinak navijača i ljubitelja fudbala.