BOLJI PLASMAN NA TABELI

Na pragu ”Srpske lige Istok”

FK Svrljig danas je na svom terenu pobedio prvoplasiranu ekipu ”Dinamo” iz Vranja rezultatom 2:0 (1:0).

FKSVRLJIG

Prvi pogodak za Svrljižane postigao je Vladica Đorđević u 60 sekundi meča, te je prvo poluvreme završeno 1:0 u korist domaćina.

U nastavku fudbaleri su prikazali dobru igru, a Stefan Panić uspeo je da postigne drugi pogodak i postavi konačan rezultat 2:0 za FK Svrljig.

Brankovic

Ova pobeda nas je ohrabrila. Pokušaćemo da iskoristimo gostovanje u Gadžinom Hanu protiv četrnaestoplasiranog ”Zaplanjca” i obezbedimo nova tri boda, kaže predsednik i trener kluba Dejan Branković – Šiša.

FK Svrljig je trenutno na četvrtom mestu i ima samo četiri boda manje od prvoplasirane ekipe ”Balkanski” iz Dimitrovgrada.

Svaka čast

Rekordan odziv svrljiških humanista: Akcija dobrovoljnog davanja krvi okupila 70 davaoca

Uređenje zelenila

Radnici JKSP Svrljig u akciji: Uređuju zelene površine duž ulice Vasilija Anđelkovića Albanca