FK Svrljig zadnji na tabeli

Fudbaleri Svrljiga poraženi su juče u 23. kolu Srpske lige ‚‚Istok‚‚ od ekipe PPT Trstenik rezultatom 3:0.  Već na prvom poluvremenu okončana je dilema pobednika prednošću domaćina od 2:0. U nastavku nesigurni gosti dopustili domaćinima da potvrde pobedu i postignu treći pogodak.

Srpska liga istok poluvreme

Svrljižanima je opstanak na srpskoligaškom Istoku veoma nesiguran, ukoliko nastave sa ovakvom igrom sigurno će sledeće sezone takmičenje započeti u nižem rangu.

U narednom 24. kolu novo iskušenje na domaćem terenu. Za opstanak i bolji plasman Svrljig će odmeriti snage sa trećeplasiranom ekipom iz Surdulice.