U sjajnom sportskom nadmetanju, Košarkaški klub ,,Svrljig” je ostvario još jedan impresivan trijumf u 8. kolu druge Muške regionalne lige Istok, savladavši ekipu ,,Rtanj” rezultatom 84:67.

Utakmica je održana u sportskoj hali ,,Kaplar” u Knjaževcu, gde su svrljiški košarkaši pokazali izuzetnu igru.
Ova ubedljiva pobeda postavlja KK ,,Svrljig” na deljenje prvog mesta sa ekipom KK ,,Hisar”.
Svrljiški košarkaši demonstriraju konzistentnost i visok nivo igre, što ih pozicionira kao jednog od najozbiljnijih takmičara u regionalnoj ligi.
Na trećem mestu trenutno se nalazi ekipa ,,Sokobanja”.
Ova sezona donosi uzbuđenje i uspeh za KK ,,Svrljig”, a svi ljubitelji košarke sa nestrpljenjem iščekuju nastavak sjajnih sportskih trenutaka.

Komentari
Pravila komentarisanja
Molimo vas da komentari budu vezani za temu teksta i napisani pristojno. Redakcija Svrljiških novina može skratiti ili ne objaviti komentare koji sadrže uvrede, pretnje, govor mržnje, osvrte na privatni život, nepristojan rečnik, rasne ili nacionalne uvrede, kao i sadržaj koji krši zakon.
Komentare pisane isključivo velikim slovima, ponavljanja i linkove ka drugim sajtovima možemo odbiti bez dodatnog obrazloženja. Stavovi izneti u komentarima predstavljaju mišljenje autora komentara i ne odražavaju nužno stav redakcije Svrljiških novina.
Slanjem komentara potvrđujete da prihvatate ova pravila. Za pitanja i prijave možete nam se obratiti preko kontakt stranice.