Svrljiški Crveni krst u saradnji sa Opštinom Svrljig uspešno je sproveo akciju okupljanja dobrovoljaca koji će dobrovoljno dati krv za pomoć jednom obolelom dečaku iz Svrljiga.
Na poziv predstavnika Crvenog krsta i samog predsednika Opštine Miroslava Markovića prijavljeno je 15 osoba koji će već u ponedeljak dati krv koja je neophodna za lečenje dečaka koji se nalazi na Institutu za majku i dete u Beogradu i boluje od teške bolesti.
Crveni krst Svrljig se ovom prilikom zahvaljuje Radio Bubamari i ostalim medijima, kao i ljudima koji su se odazvali pozivu da pomognu kada je pomoć najpotrebnija.


Komentari
Pravila komentarisanja
Molimo vas da komentari budu vezani za temu teksta i napisani pristojno. Redakcija Svrljiških novina može skratiti ili ne objaviti komentare koji sadrže uvrede, pretnje, govor mržnje, osvrte na privatni život, nepristojan rečnik, rasne ili nacionalne uvrede, kao i sadržaj koji krši zakon.
Komentare pisane isključivo velikim slovima, ponavljanja i linkove ka drugim sajtovima možemo odbiti bez dodatnog obrazloženja. Stavovi izneti u komentarima predstavljaju mišljenje autora komentara i ne odražavaju nužno stav redakcije Svrljiških novina.
Slanjem komentara potvrđujete da prihvatate ova pravila. Za pitanja i prijave možete nam se obratiti preko kontakt stranice.