Sportske vesti
Broj pregleda

FK ,,Svrljig” doneo bod iz Kormana

Podeli sa prijateljima:

FK ,,Svrljig” doneo je bod sa gostovanja u Kormanu odigravši nerešeno 1:1 sa tamošnjim domaćinom – ekipom ,,Sloga”.

Detalj sa utakmice u Kormanu, foto: M.M.

Domaćin je poveo u prvom poluvremenu, ali bez obzira na rezultat plavci su bili nadmoćniji u posedu lopte i u svakom duelu.

Na odmor se otišlo rezultatom u korist domaćina, da bi u nastavku meča pogodak za gostujući tim iz Svrljiga postigao Nenad Ilijić, kapiten ekipe.

Nenad Ilijić, kapiten, foto: M.M.

Svrljižani su do kraja meča propustili još nekoliko šansi, pogodili su stativu, prečku, ometala ih je publika raznim zvižducim iz pištaljke kada su se nalazili u protivničkom šesnaestercu i sl.

Golman plavaca Boško Marković bukvalno je spasio ekipu poraza odbranivši zicer u poslednjim minutima meča i tako se istkao na ovom meču.

Vredno je reći da je teren na kome je juče odigrana utakmica veoma loš i džombast i da je bilo veoma teško i naporno zadržati loptu u nogama, a kamo li kontrolisati igru svih 90’minuta.