Close this search box.
Broj pregleda

Svrljižani razbili Pukovačane

Podeli sa prijateljima:

Dobrom igrom i podrškom mnogobrojnih navijača, Svrljižani  ubedljivo savladali goste iz Pukovca rezultatom 3:1 (1:0) .

FK Svrljig

Svrljižani su na poluvremenu vodili golom Igića u 25.minutu, na kratko je izjednačio kapiten gostiju posle dobro sprovedene akcije u 75.minutu, a do kraja su mrežu Pukovca pogodili u 77. Igić i 85.minutu Ilijić.

Fk Svrljig je u ovaj duel ušao kao favoriti i to je i opravdao tokom 90 minuta.

Iz uprave ističu da su mnogobrojni navijači uticali jednim delom na krajnji rezultat.

Navijači su nam bili dvanaesti igrač zato ću iskoristiti ovu priliku da im se zahvalim i da ih pozovem da i budu prisutni i u narednim prvenstvenim utakmicama, istakao je sekretar Petrović.

U narednom devetom kolu Svrljižani putuju u Bojnik i igraće sa ekipom ‚‚Pusta reka‚‚.

Da je danas fudbalska sreća bila naklonjena Svrljižanima pokazuje i rezultat kadeta FK Svrljig koji su deklasirali ekipu Zaplanjac rezultatom 3:2 u takmičenju ‚‚Gradske lige grada Niša‚‚.