Svrljiške novine

Broj pregleda

Milija Miletić: Srećni mladenci

Podeli sa prijateljima:

Predsednik opštine Svrljig Milija Mieltić, čestitao je danas praznik – Mladenci, svim žiteljima svrljiške opštine a posebno mladim bračnim parovima.

  • Srećan praznik i berićetnu godinu želim svim sugrađanima na teritoriji naše opštine a posebno mladim bračnim parovima koji su oformili zajednicu krajem prošle i početkom ove godine odazivajući se na akciju opštine za formiranje novih porodica i povećanje nataliteta. Želim im puno zdravlja, ljubavi i sreće u braku zauvek a do kraja ove i  u idućoj godini, kako  smo se i dogovorili, prvi dečiji plač u kući, naglasio  je predsednik Miletić  u svojoj čestitki povodom pravoslavnom praznika Mladenci.

On je obećao da će pomoć mladim bračnim parovima rad borbe porotiv bele kuge prerasti u stalnu akciju  a da će opština nastojati da to inicira ne samo jednokratnom pomoći već obezbeđivanjem novih radnih mesta u privredi ili poljoprivredi, raznim akcijama u sopstvenoj režiji ili uz pomoć Ministarstava i donatorskih i humanitarnih organizacija.

NAJNOVIJE NA PORTALU

USS

Forum mladih Ujedinjene seljačke stranke okupio veliki broj mladih Svrljižana

Obaveštenje

U SREDU PROBA SIRENE ZA PRESTANAK OPASNOSTI

U toku je akcija gašenja

Izbio požar na objektu ,,Mega Nexta” kod zelene pijace

2. OKTOBAR

POSLEDNJI OVOGODIŠNJI VAŠAR U SVRLJIGU – VANREDNI AUTOBUSKI POLASCI

MUP

Projekt “Zajedno i bezbedno kroz detinjstvo” promoviše sigurnost u saobraćaju i vanrednim situacijama u Svrljigu

Proglašen Dan žalosti

Dan žalosti: Zakonske smernice i kazne

PU ,,Poletarac'' Svrljig
NAJČITANIJE DANAS

Povezano

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *