Search
Close this search box.
Sportski vikend
Broj pregleda

Drugo kolo: KK ,,Svrljig” dočekuje KK ,,Play 017” iz Bujanovca

Podeli sa prijateljima:

Uzbudljiva košarka stiže u Svrljig ovog vikenda! U subotu, 14. oktobra, KK Svrljig se suočava s izazovom u drugom kolu 2. Muške regionalne lige Istok, a rival je ekipa KK Play 017 iz Bujanovca. Ova utakmica obećava uzbuđenje i sportski spektakl, a pozivamo sve zaljubljenike u košarku da se pridruže i pruže podršku svojoj omiljenoj ekipi.

Najava KK ,,Svrljig''
Najava KK ,,Svrljig”

Trener KK Svrljig, Igor Radivojević, pozvao je navijače da se pridruže i stvore sportsku atmosferu ispunjenu pozitivnom energijom. Radivojević ističe poseban apel: “Kao trener naše ekipe, apelujem na navijače našeg kluba da daju podršku klubu! Bez ikakvih provokacija posebno na rasnoj osnovi!!! U Košarkaškom klubu ,,Bujanovac” igraju građani Srbije!”

Očekuje se nezaboravna košarkaška predstava, a KK Svrljig cilja na svoju prvu pobedu u novoj sezoni.

Dođite i budite deo ove sportske fešte u balon sali OŠ “Dobrila Stambolić” u Svrljigu.

Utakmica počinje u 15.30h.

Izrada web sajtova

NAJNOVIJE NA PORTALU

Sportski dani

ZONA CENTAR: Prvenstvo se nastavlja u subotu!

45. po redu

Opština Svrljig se predstavila na Sajmu turizma, u fokusu Niševac

Evo i sa koliko

Uspešnim projektima do bolje društvene klime! Evropska unija pomaže Svrljigu

VIDEO

FK Svrljig – OFK Knjaz 1:1 (0:0)

Sport

Nova pobeda svrljiških košarkaša

sport

FK Svrljig – Rajko Mitić /NEREŠENO/, danas poslednja pripremna utakmica

PU ,,Poletarac'' Svrljig
Ekstra testera komerc

Povezano