U uzbudljivom susretu odigranom na domaćem terenu u Svrljigu, FK Svrljig je poražen od ekipe Mladost iz Medoševca rezultatom 2:1 (1:1) u vanrednom kolu Zone Centar.

Utakmica je bila prepuna uzbuđenja, a ekipa Mladost je uspela da zabeleži pobedu nakon što su postigli odlučujući gol u drugom poluvremenu. Iako je domaćin, FK Svrljig se suočio sa jakim protivnikom i nije uspeo da zadrži prednost nakon prvog poluvremena.
Jedini pogodak za FK Svrljig postigao je napadač Lazar Đokić.
Ovaj rezultat će sigurno podstaći ekipu Mladost iz Medoševca, dok će FK Svrljig nastaviti sa radom i pripremama kako bi se vratili na pobednički put u narednim mečevima Zone Centar.

Komentari
Pravila komentarisanja
Molimo vas da komentari budu vezani za temu teksta i napisani pristojno. Redakcija Svrljiških novina može skratiti ili ne objaviti komentare koji sadrže uvrede, pretnje, govor mržnje, osvrte na privatni život, nepristojan rečnik, rasne ili nacionalne uvrede, kao i sadržaj koji krši zakon.
Komentare pisane isključivo velikim slovima, ponavljanja i linkove ka drugim sajtovima možemo odbiti bez dodatnog obrazloženja. Stavovi izneti u komentarima predstavljaju mišljenje autora komentara i ne odražavaju nužno stav redakcije Svrljiških novina.
Slanjem komentara potvrđujete da prihvatate ova pravila. Za pitanja i prijave možete nam se obratiti preko kontakt stranice.