Drugi poraz

FK ,,Svrljig” poražen od ,,Knjaza”

Fudbalski klub ,,Svrljig” poražen je u drugoj kontrolnoj utakmici u Knjaževcu od ekipe OFK ,,Knjaz” rezultatom 3:0.

FK Svrljig, foto: Svrljiške novine

Trener Boban Marković nastupio je danas u kombinovanom sastavu, ali bez dva prvotimca Damjana Vasića i Stefana Vukića.

U prvom poluvremenu rezultat je bio nerešen 0:0, nije bilo velikih šansi ni na jednoj ni na drugoj strani, uglavnom se lopta prenosila od centra do šesnaesterca, ali je odbrana obe ekipe bila na visini zadatka.

Drugi deo meča protivnicima iz Knjaževca doneo je pobedu najpre greškom svrljiške odbrane, potom pogotkom iz penala i desetak minuta pred kraj meča.

Svrljižanima je ovo druga kontrolna utakmica sa ekipom iz višeg ranga i drugi poraz.

Sledeći meč FK ,,Svrljig” igra u sredu u Malči, a potom u nedelju na domaćem terenu u Svrljigu.

Svaka čast

Rekordan odziv svrljiških humanista: Akcija dobrovoljnog davanja krvi okupila 70 davaoca

Uređenje zelenila

Radnici JKSP Svrljig u akciji: Uređuju zelene površine duž ulice Vasilija Anđelkovića Albanca