Obaveštavaju se zainteresovani poljoprivrednici sa područja opštine Svrljig, da Fond za razvoj poljoprivrede opštine Svrljig organizuje 10. i 14. maja 2015. godine posetu Međunarodnom poljoprivrednom sajmu u Novom Sadu.
Autobuski prevoz je besplatan, a cena kolektivne ulaznice za ulazak na sajam plaćaju sami polaznici i iznosi 350 dinara.
Polasci iz Svrljiga se planiraju za 5 sati, a povratak istog dana sa polaskom u 17.00 sati iz Novog Sada.
Zainteresovani mogu da se prijave u opštinskoj upravi kancelarija broj 7 kod poljoprivredne službe do popune planiranih mesta u autobusu.


Komentari
Pravila komentarisanja
Molimo vas da komentari budu vezani za temu teksta i napisani pristojno. Redakcija Svrljiških novina može skratiti ili ne objaviti komentare koji sadrže uvrede, pretnje, govor mržnje, osvrte na privatni život, nepristojan rečnik, rasne ili nacionalne uvrede, kao i sadržaj koji krši zakon.
Komentare pisane isključivo velikim slovima, ponavljanja i linkove ka drugim sajtovima možemo odbiti bez dodatnog obrazloženja. Stavovi izneti u komentarima predstavljaju mišljenje autora komentara i ne odražavaju nužno stav redakcije Svrljiških novina.
Slanjem komentara potvrđujete da prihvatate ova pravila. Za pitanja i prijave možete nam se obratiti preko kontakt stranice.