FK SVRLJIG

Pobeda fudbalera

FK ”Svrljig” danas je na svom terenu savladao goste iz Pukovca, ekipu ”Pukovac”, rezultatom 2:0 (2:0).

FK-SVRLJIG

Nakon lošeg nastupa u gostima u Leskovcu protiv ”Sloge”, kada je FK ”Svrljig” poražen 1:0, danas na domaćem terenu Svrljižani su se iskupili, i rezultatom 2:0 savladali četrnaestoplasirane Pukovčane.

Golove za domaćina postigao je Stefanović, najpre u 13. pa onda iz penala u 30. minutu prvog poluvremena.

FUDBAL

FK ”Svrljig” se posle ove pobede nalazi na petom mestu tabele ”Niške zone” i samo tri boda ga dele od prvoplasiranog Dinama iz Vranja.

Naredna utakmica je u sredu u 16,30h u Lebanu, a potom za vikend, 26. aprila, u Prokuplju.