Fudbal

Jedinstvo – FK Svrljig 2:2

U nedelju, 3. marta, plavci su remizirali u Beloj Palanci u duelu sa tamošnjom ekipom ”Jedinstvo” 2:2 (0:1).

12Svrljižani su do vođstva došli u 30′ minutu izvanrednim pogotkom mladog Nenada Ilijića iz slobodnog udarca. U nastavku drugog dela domaćin je uspeo da stabiliše svoje redove i utakmicu završi nerešenim rezultatom 2:2 (0:1).

Podsećamo da je ostalo još trinaest dana do početka druge polusezone u ”Niškoj zoni”. Mladi fudbaleri Svrljiga imali su više od jednog meseca da u nekoliko pripremnih utakmica i na treninzima pokažu svoje sposobnosti novoj upravi fudbalskog kluba.

U sredu fudbaleri putuju u Žitorađe gde će provera uslediti u meču sa istoimenom ekipom, inače ”FK Svrljig” prvu prvenstvenu utakmicu igra protiv ekipe Vlasina.

Svaka čast

Rekordan odziv svrljiških humanista: Akcija dobrovoljnog davanja krvi okupila 70 davaoca

Uređenje zelenila

Radnici JKSP Svrljig u akciji: Uređuju zelene površine duž ulice Vasilija Anđelkovića Albanca