Svrljiške novine

Broj pregleda

Rekonstrukcija trotoara i staza u gradu

Podeli sa prijateljima:

Ministarstvo ekonomije i regionalnog razvoja Republike Srbije opredelilo je  3 169 808,39 dinara za rekonstrukciju trotoara i pešačkih staza u Svrljigu. Ugovor o izvođenju radova potpisali su državni sekretar u ministarstvu Milan Đokić i predsednik opštine Svrljig Milija Miletić.

NIP Srbija

–   Ovo je samo još jedan od niza projekata koje realizujemo finasiranjem iz sredstava Nacionalnog investicionog plana i na osnovu dosadašnje korektne i plodotvorne saradnje očekujemo značajnu finasijsku pomoć i u narednoj godini za obnavljanje infrastrukturnih objekata u našem mestu, rekao je posle potpisivanje predsednik Miletić.

 Ugovorom je precizirano da se sresatva utroše za rekonstrukciju desne strane trotoara u Hadžićevoj ulici, od apoteke ,,Dr.Milenko Hadžić,, do Železničke stanice Svrljig i urede pešačke staze u gradskom parku.

NAJNOVIJE NA PORTALU

Sportske vesti

FK Svrljig ponovo poražen, ovog puta na domaćem terenu

Obratio se i Miletić

U selima Stare planine uginulo šest krava od zarazne bolesti

PROMO

Auto centar Timok: Nalepnica na licu mesta, bez odlaska u MUP

Vozači iz cele Srbije

Održan 7. Hard Enduro u Svrljigu

Presveta Bogorodica Neopalima kupina

Svrljiški vatrogasci obeležili slavu Sektora i vatrogasno-spasilačke jedinice

Sve je to fudbal

FK Svrljig doživeo težak poraz od OFK Brzog Broda u 5. kolu Zone Centar

PU ,,Poletarac'' Svrljig
NAJČITANIJE DANAS

Povezano

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *