Izdvojeno
OGLASILI SE ZAPOSLENI IZ DOMA ZDRAVLJA U VEZI SA IZJAVOM ODBORNIKA
Povodom obraćanja odbornika Aleksandra Petkovića na svom Fejsbuk profilu, što je preneo naš portal, u vezi upošljavanja medicinskih radnika, juče se oglasio direktor Doma...
25.09.2021.