Gradnja mini-fudbalskog terena pored stadiona FK Svrljig je u završnoj fazi.

Nakon prethodnih izazova sa izvođačima radova, sada angažovana nova firma koja će dovršiti projekat.
Uskoro će biti postavljena veštačka trava, čime će teren dobiti finalni izgled. Osim toga, potrebno je dodatno urediti površinu oko terena i postaviti ogradu, s obzirom na zahtevnost održavanja veštačke trave.
Predsednik opštine Svrljig, Miroslav Marković, obišao je radove na SRC “Pastirište”, ističući da će radovi uskoro biti završeni. Marković očekuje se da će najmlađi sugrađani uskoro moći da uživaju u kvalitetnom fudbalskom terenu, da treniraju i igraju fudbal.
Cena izgradnje ovog terena iznosi 3.499.459 dinara bez PDV-a.

Komentari
Pravila komentarisanja
Molimo vas da komentari budu vezani za temu teksta i napisani pristojno. Redakcija Svrljiških novina može skratiti ili ne objaviti komentare koji sadrže uvrede, pretnje, govor mržnje, osvrte na privatni život, nepristojan rečnik, rasne ili nacionalne uvrede, kao i sadržaj koji krši zakon.
Komentare pisane isključivo velikim slovima, ponavljanja i linkove ka drugim sajtovima možemo odbiti bez dodatnog obrazloženja. Stavovi izneti u komentarima predstavljaju mišljenje autora komentara i ne odražavaju nužno stav redakcije Svrljiških novina.
Slanjem komentara potvrđujete da prihvatate ova pravila. Za pitanja i prijave možete nam se obratiti preko kontakt stranice.