Okreću se ligi
Broj pregleda

FK ,,Svrljig” eliminisan u četvrtfinalu od ekipe ,,Radnički” iz Pirota

Podeli sa prijateljima:

Fudbaleri FK ,,Svrljig” eliminisani su u kupskom takmičenju, u četrvrtfinalu od ekipe FK ,,Radnički” iz Pirota.

Detalj sa meča FK Radnički P - FK Svrljig, foto: M.M.
Detalj sa meča FK Radnički P – FK Svrljig, foto: M.M.

Utakmica je odigrana na gradskom stadionu ,,Dragan Nikolić” u Pirotu, a domaćini su bili bolji i u prvom i u drugom delu meča postigli su po tri pogotka, pa su na kraju slavili sa 6:0.

Golove za ,,Radnički” postigli su Adžibaba, Ristov iz penala i Dušanić u prvom poluvremenu, a u nastavku meča Dušanić je postigao svoj drugi gol – četvrti na utakmici, potom na 5:0 povećao je Colić, a šesti pogodak za Piroćance postigao je Ristić i postavio konačan rezultat.

FK ,,Svrljig” propustio je dve stopostotne šanse pri rezultatu 2:0, a potom nije dosuđen faul iako je svrljiška ekipa ustala sa klupe i tražila da se dosudi penal.

Sve u svemu, domaćin je bio korektan protivnik, spreman i bez obzira na rezultat – zasigurno je jedna od najboljih ekipa u Srpskoj ligi Istok.

Fudbaleri FK ,,Svrljig” i Uprava čestitali su fudbalerima ,,Radničkog” na pobedi i poželeli puno sreće u daljem takmičenju u Kupu.

Na utakmici, kada su u pitanju plavo-beli, istakli su se golman Bogdan Čudić i Mladen Radenković.