Obilazeći dežurne službe u novogodišnjoj noći narodni poslanik Milija Miletić u razgovoru sa zaposlenima na Železničkoj stanici poručio je da će tražiti od resornog ministarstva koje vodi ministar Goran Vesić da se uposli veći broj pružnih radnika i pregledača kola, kao i drugog stručnog osoblja.

Miletić je poručio da je cilj rešiti sve probleme na pružnim prelazima u cilju veće bezbednosti građana.
Železnica mora da preduzme sve određene mere da zaštiti građane i da ne dozvoli da se slične situacija koja se desila u Pirotu ne ponavlja više nigde u Srbiji, poručio je Miletić.
On je istakao da je potreban veći broj radnika kako bi se sve situacije na prugama ispratile, pogotovu kada cisterne prevoze opasne materije.

Komentari
Pravila komentarisanja
Molimo vas da komentari budu vezani za temu teksta i napisani pristojno. Redakcija Svrljiških novina može skratiti ili ne objaviti komentare koji sadrže uvrede, pretnje, govor mržnje, osvrte na privatni život, nepristojan rečnik, rasne ili nacionalne uvrede, kao i sadržaj koji krši zakon.
Komentare pisane isključivo velikim slovima, ponavljanja i linkove ka drugim sajtovima možemo odbiti bez dodatnog obrazloženja. Stavovi izneti u komentarima predstavljaju mišljenje autora komentara i ne odražavaju nužno stav redakcije Svrljiških novina.
Slanjem komentara potvrđujete da prihvatate ova pravila. Za pitanja i prijave možete nam se obratiti preko kontakt stranice.