U gradskom parku postoje dve pečurke (odmorišta) koje se nalaze iza spomenika palim borcima, među borićima.

Obe pečurke su fizički oštećene i potrebno ih je sanirati. Polomljeni su stolovi i delovi krova pečurke.

Ostali sadržaji za decu u gradskom parku su u dobrom stanju, kao i ljuljaške koje su takođe bile polomljene – sada su sanirane i moguće ih je nesmetano koristiti.
Podsećamo vas da će Svrljig pored gradskog parka dobiti još dva nova parkića i to preko puta elektrodistribucije i na SRC ,,Pastirište”.

Komentari
Pravila komentarisanja
Molimo vas da komentari budu vezani za temu teksta i napisani pristojno. Redakcija Svrljiških novina može skratiti ili ne objaviti komentare koji sadrže uvrede, pretnje, govor mržnje, osvrte na privatni život, nepristojan rečnik, rasne ili nacionalne uvrede, kao i sadržaj koji krši zakon.
Komentare pisane isključivo velikim slovima, ponavljanja i linkove ka drugim sajtovima možemo odbiti bez dodatnog obrazloženja. Stavovi izneti u komentarima predstavljaju mišljenje autora komentara i ne odražavaju nužno stav redakcije Svrljiških novina.
Slanjem komentara potvrđujete da prihvatate ova pravila. Za pitanja i prijave možete nam se obratiti preko kontakt stranice.