Sportske prilike u Svrljigu

Fudbaleri ponovo pobedili! I dalje prvi na tabeli

Fudbaleri Fudbalskog kluba ,,Svrljig” pobedili su juče merošinski ,,Rad” rezultatom 2:1 (1:0) u petom kolu Nišavske okružne lige.

FK Svrljig, foto: M.M.

Gost je bio motivisan da pobedi imajući u vidu da su novi u okrugu, dok su iskusni Svrljižani nagazili loptu te protivnik nije imao skoro pa nikakvu šansu da priđe iskusnom golmanu Milanu Jeremiću.

Golove za plavce postigli su Dušan Savić u trećem minutu i u drugom poluvremenu kapiten Nenad Ilijić.

Svrljižani su primili go slučajno kada je u stomak pogodila lopta protivničkog igrača.

Utakmicu je pratilo nešto više od 150 ljubitelja sporta i navijača FK ,,Svrljig”.

Naredni meč Svrljižani igraju protiv aleksinačke ,,Palilule”.

Svaka čast

Rekordan odziv svrljiških humanista: Akcija dobrovoljnog davanja krvi okupila 70 davaoca

Uređenje zelenila

Radnici JKSP Svrljig u akciji: Uređuju zelene površine duž ulice Vasilija Anđelkovića Albanca