9:0

Svrljiški fudbaleri ubedljivo poraženi u nastavku Kupa od Malošišta

Fudbaleri FK ,,Svrljig” poraženi su u nastavku kupskog takmičenja od ekipe ,,Malošište” rezultatom 9:0 (3:0).

FK ,,Svrljig'' - Malošište 0:9
FK ,,Svrljig” – Malošište 0:9

Nastavak kupskog takmičenja bio je koban po Svrljižane jer su izgubili od ,,Malošišta” 9:0, koje je kako nezvanično saznajemo u ovom takmičenju nastupilo bez prethodno odigranih mečeva u Kupu, iz nama nepoznatih razloga.

Međutim i to je palo u senku posle veoma lošeg nastupa svrljiških plavaca koji su za 90 minuta uspeli da pogode jednu stativu i iznude tek nekoliko šansi.

To je fudbal, dešava se i većim klubovima i treba biti spreman i na pobede, ali i na poraze. Imamo još jednu utakmicu u ligi, igramo je u nedelju na našem stadionu i idemo na pobedu, kažu iz Uprave FK ,,Svrljig”.

FK ,,Svrljig” igra već u nedelju, u pretposlednjem ligaškom kolu i dočekuje prvoplasirani ,,Mladost” iz Batušinca koji se bori za ulazak u viši rang i FK ,,Svrljig” koji se bori za svoju čast.