FK ,,Svrljig''

Debitanski pogodak Vučkovića nije bio dovoljan za pobedu

FK ,,Svrljig” poražen je danas u Azbresnici od ekipe ,,Borac” rezultatom 4:1 (2:0).

FK ,,Svrljig'' - FK ,,Borac''
FK ,,Svrljig” – FK ,,Borac”

Veoma loš teren, oslobljena ekipa FK ,,Svrljiga” bez nekoliko standardnih igrača i trenera Bobana Marinkovića na klupi, uz veliki pritisak navijača i blage naklonosti sudija domaćinu, FK ,,Svrljig” danas je poražen u Azbresnici.

Na utakmici je bilo više od 150 navijača domaćeg tima.

Svrljižani su propustili šansu u završnici prvog poluvremena, kada je Dejan Savić promašio zicer pri rezultatu 2:0, pa su plavci u svlačionicu otišli bez pogotka.

Drugo poluvreme Svrljižani su krenuli optimističnije, presing na protivnički go rezultirao je debitanskim pogotkom Vučkovića za smanjenje rezultata. Bez obzira FK ,,Svrljig” primio je još dva gola u nastavku meča i kući je otišao bez bodova.

Posle ovog poraza Svrljižani su na 10. mestu tabele.

Naredna utakmica igra se na domaćem terenu SRC ,,Pastirište” kada FK ,,Svrljig” dočekuje prvoplasiranu ekipu ,,Doljevac”. Utakmica se igra 10. aprila u 16h.