Juče su učesnici u manifestaciji ,,Neka živi selo naše“ prodefilovali u narodnim nošnjama od zgrade Opštine Svrljig do gradskog parka i nazad.

Rusi i Poljaci oduševili su svojim nošnjama i pesmama koje su pevali sve okupljene u centru Svrljiga i oko gradskog parka.
Opštenarodno veselje nastalo je u parku kada su se vi učesnici uhvatili u kolo i zaigrali Svrljišku rumenku, vlaško kolo i druga srpska kola.

Pogledajte kako je sve ovo izgledalo iz vazduha:
https://www.facebook.com/svrljig/videos/422559218346967/

Komentari
Pravila komentarisanja
Molimo vas da komentari budu vezani za temu teksta i napisani pristojno. Redakcija Svrljiških novina može skratiti ili ne objaviti komentare koji sadrže uvrede, pretnje, govor mržnje, osvrte na privatni život, nepristojan rečnik, rasne ili nacionalne uvrede, kao i sadržaj koji krši zakon.
Komentare pisane isključivo velikim slovima, ponavljanja i linkove ka drugim sajtovima možemo odbiti bez dodatnog obrazloženja. Stavovi izneti u komentarima predstavljaju mišljenje autora komentara i ne odražavaju nužno stav redakcije Svrljiških novina.
Slanjem komentara potvrđujete da prihvatate ova pravila. Za pitanja i prijave možete nam se obratiti preko kontakt stranice.