SAOBRAĆAJ
Broj pregleda

Crna tačka ili nepažnja vozača? Preko 10 udesa dogodilo se na ovom mestu!

Podeli sa prijateljima:

U ulici Vasilije Anđelkovića Albanca, na raskrsnici kod perionice ”Soni”, do sada su se desila nekoliko udesa, iz kojih su akteri mahom izlazili nepovređeni. 

IMG 5002
Udes na raskrsnici u ulici Vase Albanca, foto: D.M.

Poslednja saobraćajna nezgoda dogodila se protekle nedelje kada su se sudarili ”golf” i kombi vozilo marke ”fiat”.

Prilikom sudara, ”golf” je od siline udarca odleteo pravo u obližnju kuću, gde uglavnom završavaju sva vozila koja se sudare.

IMG 4997
Udes na raskrsnici u ulici Vase Albanca, foto: D.M.

Na svu sreću povređenih nije bilo.

Prethodna nezgoda dogodila se kada je vozilo marke ”pasat” skliznulo s puta i direktno udarilo u fasadu kuće. Takođe, na svu sreću nije bilo povređenih, ali je načinjena manja materijalna šteta.

Da li je u ovom delu Svrljiga potrebna dodatna kontrola brzine, adekvatni saobraćajni znaci ili video nadzor koji će pratiti tok saobraćaja, odlučiće nadležni. Ukoliko se na ovom mestu nalazi crna tačka, za saniranje tzv. „crnih tačaka“ nisu potrebne basnoslovne sume novca, već je mnogo važnije kvalitetno označavanje takvih mesta, kako bi vozači bili upozoreni.

VIDEO DODATAK / ARHIVSKI SNIMAK

3 Komentara

  1. Ima od svega po malo,ali najvise nepaznje ljudi koji voze ovuda.Juce gledam,kisa pada,sipa,a majstori gas u patos,da se pokazu pred zenske.E seljaci jedni.

Imate komentar?

NAJNOVIJE NA PORTALU

Incident u centru grada

Održana protestna šetnja u Svrljigu

Doktor i veliki čovek

IN MEMORIAM: DR VLASTIMIR MILKIĆ 1948-2025

Lepa vest

Ministarka Jelena Žarić Kovačević i predsednik opštine Miroslav Marković svečano otvorili JUM

Politika

GG Pokret za spas Svrljiga pristupila je Pokretu za decentralizaciju Srbije (PODES)

Sve na jednom mestu

Sutra u Svrljigu počinje sa radom Jedinstveno upravno mesto (JUM)

Svrljig

Protestna šetnja u petak, 24. januara

PU ,,Poletarac'' Svrljig

Povezano