BSK BUJANOVAC - FK SVRLJIG 3:1

Fudbal: Poraz na startu drugog dela

Fudbaleri FK ”Svrljig” poraženi su danas u Bujanovcu od ekipe ”BSK Bujanovac” rezultatom 3:1 (2:1) u prvoj utakmici drugog dela prvenstva ”Niške zone”.

FK-SVRLJIG-Druga

Jedini pogodak za Svrljižane postigao je Stefanović Marko u 10. minutu prvog poluvremena.

U prvih dvadesetak minuta odlično smo igrali. Postigli smo i pogodak na vreme, u desetom minutu, kaže predsednik kluba Dejan Branković.

On dodaje da nije zadovoljan startom njegovog tima.

Imali smo oscilacija i konfuzije u igri, posle primljenog gola zadnja linija se načisto pogubila, i sa takvom igrom naših fudbalera ovo je očekivani rezultat. U drugom poluvremenu, promašili smo dve šanse i domaćini su zasluženo slavili, kaže Branković.

U narednom 17. kolu, koje će se igrati 22.03.2014. godine,  ”Svrljig” dočekuje ekipu ”Napredak” iz Aleksinca.