Iskupili se za silne greške

Fudbalerima napokon krenulo

U desetom kolu ‚‚Niške zone‚‚ fudbaleri FK Svrljig ubedljivo su savladali goste iz Malošišta rezultatom 6:1 (2:0).

FK Svrljig1
Arhivska fotografija

Posle izuzetne igre domaćin je na poluvreme otišao sa dva gola prednosti. U nastavku, gosti su smanjili prednost, ali do kraja FK Svrljig postigao je još četiri pogotka i postavio konačan rezultat 6:1 (2:0). Het trik za Svrljižane postigao je Boris Miljković, sa po jednim pogotkom slede, Nenad Ilijić, Ali Alkamah,  i kapiten Peca Mladenović.

Svakako bitno je nastaviti sa dobrom igrom i uspešnim rezultatima. Ali za sada je to teško jer zaista imamo problema sa brojem povređenih igrača ali i sa igračima koji imaju javne opomene, odnosno žute kartone, rekao je sekretar kluba Boban Petrović.

I pored malera i pehova koji su zadesili naše fudbalere, po svemu sudeći napokon je krenulo. Ovom pobedom oni su upisali veoma značajna tri boda na zonaškom takmičenju.

Strelci: 1:0 Mladenović u 21., 2:0 Miljković u 43., 3:0 Ilijić u 63., 4:0 Miljković u 65., 4:1 Stanojević u 83., 5:1 Miljković u 84., 6:1 Alkamah u 89. minutu.

Svrljig, gledalaca: 170, sudija: Milan Jovanović (Aleksinac), žuti kartoni: Mijajlović (Svrljig), Jović, Ivić (Malošište).

U narednom jedanaestom kolu sastaju se Sloga (L) – FK Svrljig.

Svaka čast

Rekordan odziv svrljiških humanista: Akcija dobrovoljnog davanja krvi okupila 70 davaoca

Uređenje zelenila

Radnici JKSP Svrljig u akciji: Uređuju zelene površine duž ulice Vasilija Anđelkovića Albanca