Search
Close this search box.
Broj pregleda

Učinimo naš grad lepšim

Podeli sa prijateljima:

Svrljsikkoo

Poštovani sugrađani i draga deco,naš grad je,kao što i sami znate,prepun smeća. Gde god da krenete,kud god da zastanete,ambalaže raznih proizvoda su svuda oko nas. Uz nedostatak otpadnih kanti,reći ćete da je to neminovnost,ali ne mora da bude tako. Potrudimo se svi da ipak ambalaža ni jednog proizvoda ne završi na ulici,trotoaru,pored reke,u školskom dvorištu ili na bilo kom mestu koje za to nije predviđeno. Znate i vi,a i svi mi da je to ostvarljivo i moguće.Ovaj naš grad i ove naše ulice i ova naša reka,ipak su mesto u kome ni zajedno boravimo i krećemo se svakodnevno. Učinimo da naš grad bude lepši. Ekološko društvo “Zdravac” i Fond za zaštitu životne sredine opštine Svrljig

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

NAJNOVIJE NA PORTALU

Srećna slava

Danas su Sveti mučenici Kozma i Damjan

Obavezno pročitajte

HITNO UPOZORENJE GRAĐANIMA OPŠTINE SVRLJIG: DOŠLO JE DO ZLOUPOTREBE PUNOMOĆJA!

Od ponedeljka (15. jula)

Kreću prijave za učešće na 18. Belmužijadi

Bez zakazivanja i zdravstvene knjižice

Preventivni pregledi štitaste žlezde danas u Domu zdravlja od 8 do 17h

Sportske vesti

Aleksandar Mentović ostaje na čelu FK Svrljig

Dobra vest

Roditeljima za prvo dete 500.000, za drugo 600.000 dinara!

PU ,,Poletarac'' Svrljig

Povezano