Broj pregleda

Učinimo naš grad lepšim

Svrljsikkoo

Poštovani sugrađani i draga deco,naš grad je,kao što i sami znate,prepun smeća. Gde god da krenete,kud god da zastanete,ambalaže raznih proizvoda su svuda oko nas. Uz nedostatak otpadnih kanti,reći ćete da je to neminovnost,ali ne mora da bude tako. Potrudimo se svi da ipak ambalaža ni jednog proizvoda ne završi na ulici,trotoaru,pored reke,u školskom dvorištu ili na bilo kom mestu koje za to nije predviđeno. Znate i vi,a i svi mi da je to ostvarljivo i moguće.Ovaj naš grad i ove naše ulice i ova naša reka,ipak su mesto u kome ni zajedno boravimo i krećemo se svakodnevno. Učinimo da naš grad bude lepši. Ekološko društvo “Zdravac” i Fond za zaštitu životne sredine opštine Svrljig

Podeli sa prijateljima

Povezano

NAJNOVIJE NA PORTALU

Komentar

Your email address will not be published.