Svrljig – Jedinstvo Paraćin 1:0

FK Svrljig 2

Nakon tri poraza na početku sezone,u četvrtom kolu Srpske lige Istok,na domaćem terenu,posle dobre igre,najzad pobeda. Odlična igra u odbrani,još bolja u napadu,nekoliko gol šansi,jedna pogođena stativa i prečka u prvom i pogodak u 61.minutu u drugom poluvremenu,bilo je dovoljno za osvajanje prva tri boda.Neuobičajno veliki broj gledalaca na gradskom stadionu Pastirište je uživao u igri svrljiških fudbalera. Utisak kvari dobijanje drugog žutog kartona i isključenje Miloša Markovića,napadača Fk Svrljig. Na kraju Fk Svrljig – Jedinstvo Paraćin 1:0 i pomak na tabeli sa poslednjeg 16.mesta na 14.mesto. U narednom kolu svrljižani igraju u Vlasotincu protiv ekipe Vlasine i ukoliko ponove ovako dobru igru mogu se nadati osvajanju novih bodova