JKSP „Svrljig“ obaveštava građane da će zbog restrikcija i potrebe očuvanja stabilnog vodosnabdevanja danas, u nedelju 29. juna 2025. godine, od 15 časova pa sve do 10 časova narednog dana (30. juna 2025.), bez vode biti ulica Vase Albanca sa svim pripadajućim ulicama.

Iz komunalnog preduzeća apeluju na sve građane Svrljiga da racionalno i namenski koriste vodu kako bi se izbegle veće i češće restrikcije.
Nenamensko trošenje, zalivanje bašti, travnjaka i prekomerna potrošnja posebno otežavaju rad sistema u vrelim danima kada opada nivo vode na izvorištima.
JKSP „Svrljig“ zahvaljuje građanima na razumevanju i strpljenju i poručuje da je zajedničkom odgovornošću moguće obezbediti stabilno i ravnomerno vodosnabdevanje za sve korisnike.

Komentari
Pravila komentarisanja
Molimo vas da komentari budu vezani za temu teksta i napisani pristojno. Redakcija Svrljiških novina može skratiti ili ne objaviti komentare koji sadrže uvrede, pretnje, govor mržnje, osvrte na privatni život, nepristojan rečnik, rasne ili nacionalne uvrede, kao i sadržaj koji krši zakon.
Komentare pisane isključivo velikim slovima, ponavljanja i linkove ka drugim sajtovima možemo odbiti bez dodatnog obrazloženja. Stavovi izneti u komentarima predstavljaju mišljenje autora komentara i ne odražavaju nužno stav redakcije Svrljiških novina.
Slanjem komentara potvrđujete da prihvatate ova pravila. Za pitanja i prijave možete nam se obratiti preko kontakt stranice.