Uspešna akcija
Broj pregleda

Drvo pokidalo žice sa bandere pa se srušilo na kuću, Slivje nekoliko sati bez struje! (FOTO)

Sinoć u Slivju došlo je do nezgode kada je usled jakog nevremena i vetra palo drvo na pomoćni objekat i pokidalo žice sa bandere.

Нови пројекат

Na teren su odmah izašli radnici Elektrodistribucije Svrljig i Vatrogasno-spasilačke jedinice Svrljig, a iz mesne zajednice alarmirali su predsednika opštine i njegove saradnike i upoznali ih sa problemom.

Brzom intervencijom svih relevantnih ekipa problem je rešen, meštani Slivja ponovo imaju struju, a drvo koje je palo preko zgrade je posećeno, tako da meštani mogu da budu zadovoljni akcijom.

Danas su predsednik opštine Svrljig Miroslav Marković i zamenica predsednika SO Svrljig Tatjana Lazarević obišli Slivje i razgovarali sa meštanima o problemima i situaciji koja ih je zadesila sinoć.

Podeli sa prijateljima

Povezano

NAJNOVIJE NA PORTALU

Podeli sa prijateljima:

PU ,,Poletarac'' Svrljig
NAJČITANIJE DANAS

Komentar

Your email address will not be published. Required fields are marked *