Sport

FK Svrljig odigrao četvrtu pripremnu utakmicu

Fudbaleri FK ,,Svrljig” u sredu, 3. avgusta, odigrali su četvrtu pripremno-kontrolnu utakmicu protiv ekipe ,,Sloga” iz Malče.

FK Sloga - FK Svrljig, foto: M.M.
FK Sloga – FK Svrljig, foto: M.M.

Svrljižani u kombinovanom sastavu, sa novajlijama iz podmlatka i iskusnim prvotimcima, u prvom poluvremenu stigli su do prednosi od 4:2.

U nastavku meča, rasterećenom igrom i jedna i druga ekipa nizale su šanse. Svrljižani su promašili tri stopostotne šanse da ugroze go bivšeg golmana FK ,,Svrljig” Marka Stojanovića, ali je ekipa ,,Sloge” to iskoristila i još dva puta zatresla mrežu Svrljižana.

Plavo-beli do kraja postigli su još jedan pogodak i meč završili u svoju korist 5:4.

Strelici za FK ,,Svrljig” bili su: Petar Dragićević (2), Vladica Đorđević, Viktor Vasić i Vukašin Petrović.

Naredni kontrolni meč je u utorak u Kalni protiv ekipe ,,Midžor”.