Opština Svrljig u proteklom periodu konkurisala je kod švajcarske organizacije SWISS PRO za nabavku ginekološko-urološkog stola sa mogućnošću pregleda pacijenata sa potrebom za posebnom društvenom podrškom.

Vrednost nabavke bila je blizu 5.000 američkih dolara.
Ginekološki sto dopremljen je prošle nedelje u svrljiški Dom zdravlja i čeka na zakazane preglede.
Ovo je još jedan dobar rezultat koji je postigla Opština u saradnji sa organizacijom SWISS PRO, u saradnji sa opštinskom Komisijom za rodnu ravnopravnost.

Komentari
Pravila komentarisanja
Molimo vas da komentari budu vezani za temu teksta i napisani pristojno. Redakcija Svrljiških novina može skratiti ili ne objaviti komentare koji sadrže uvrede, pretnje, govor mržnje, osvrte na privatni život, nepristojan rečnik, rasne ili nacionalne uvrede, kao i sadržaj koji krši zakon.
Komentare pisane isključivo velikim slovima, ponavljanja i linkove ka drugim sajtovima možemo odbiti bez dodatnog obrazloženja. Stavovi izneti u komentarima predstavljaju mišljenje autora komentara i ne odražavaju nužno stav redakcije Svrljiških novina.
Slanjem komentara potvrđujete da prihvatate ova pravila. Za pitanja i prijave možete nam se obratiti preko kontakt stranice.