Proteklog vikenda svi mobilijari u svrljiškom parku su polomljeni, pa danas roditelji nemaju gde da izvedu svoju decu da se poigraju sa svojim vršnjacima…

Tim povodom su učesnici i članovi “Likovne radionice“ koju vodi Miljan Milenković, slikar iz Svrljiga, na jedan interesantan način ukazali na ovaj veliki problem u društvu.
PROČITAJ JOŠ…
POSTAVLJENI NOVI MOBILIJARI ZA DECU U GRADSKOM PARKU U SVRLJIGU…

Ova kreativna deca osudila su vandalizam koji se proteklih dana dešavao u gradskom parku i pokazali da im gradski park znači.
Oni su uz pomoć papira napravili nove klackalice i postavili ih u parku.
PROČITAJ I OVO…
KAMERE SNIMILE MLADIĆA KOJI UNIŠTAVA KANTU ZA SMEĆE…
Da li će se nakon niza apela i sankcionisanja pojedinaca nastaviti sa uništavanjem državne svojine, ostaje nam da vidimo.

Komentari
Pravila komentarisanja
Molimo vas da komentari budu vezani za temu teksta i napisani pristojno. Redakcija Svrljiških novina može skratiti ili ne objaviti komentare koji sadrže uvrede, pretnje, govor mržnje, osvrte na privatni život, nepristojan rečnik, rasne ili nacionalne uvrede, kao i sadržaj koji krši zakon.
Komentare pisane isključivo velikim slovima, ponavljanja i linkove ka drugim sajtovima možemo odbiti bez dodatnog obrazloženja. Stavovi izneti u komentarima predstavljaju mišljenje autora komentara i ne odražavaju nužno stav redakcije Svrljiških novina.
Slanjem komentara potvrđujete da prihvatate ova pravila. Za pitanja i prijave možete nam se obratiti preko kontakt stranice.