Svrljiške novine

SPORT
Broj pregleda

Fudbaleri pobedili na domaćem terenu

Fudbaleri FK ”Svrljig” pobedili su goste iz Kladova – ekipu ”Đerdap” rezultatom 2:0.

fk-svrljig

Svrljižani su u 18. kolu ”Zone Istok” savladali ekipu ”Đerdap” rezultatom 2:0 i upisali tri nova boda.

FK ”Svrljig” trenutno zauzima 7. mesto na tabeli i ima 27 bodova.

Naredne nedelje Svrljižani putuju u Subotinac gde će se sastati sa ekipom ”Moravica”.

NAJNOVIJE NA PORTALU

Podeli sa prijateljima:

PU ,,Poletarac'' Svrljig
NAJČITANIJE DANAS

3 Komentara

  • prvo da cestitam na pobedi. a sda bih zeleo da se obratim opstinskom rukovodstvu i zapitam ih posto se toliko hvale rezultatima ,da nikom se ne duguje da je budzet napravljen besprekorno da cete se hvaliti n a kraju godine da je budzet realizovan 98 posto ,itd.pitam vas kako su u knjazevcu ,aleksincu b.palanci sredstva za sport rasporedjena klubovima jos polovinom decembra kada su i klubovi potpisali ugovore i realizuju se postepeno i sportske organizacije mogu da funkcionisu dok kod nas za sve ima para a za sport ni dinar vec drugu god klubovi ,rukovotstva imaju velikih problema kako da sprovode svoje aktivnosti.u drugim opstinama se zna u utorak se podnose zahtevia u clietvrtak ilipetak klubovima se prenose sredstva dok je milijas bio predsednik nikada nije bio problem ove vrste.ovo je veliki problem i neka se za misli rukovodstvo opstine jer idu izbori. .t

  • Najbolje je da se fk.Svrljig privatizuje,mozda će gazda bolje da finansira klub i da isplsćuje veće premije igračima.Dokle bre više da opština finansira masne guske.Godiinama unazad dovodimo sa strane igrače dobro ih platimo,oni poigraju jednu sezonu i odu.Vi g.Joviću bi trebalo da znate koliko samo godišnje košta opštinu taj fk.Svrljig a košta mnogo od 8.000 000 do 10.000 000 miliona dinara a gde su ostali klubovi.Nemam ništa protiv profesionalnog sporta ali da fudbalske,rukometne,košarkaške i dr.sportiste stvaramo u našim klubovima a to možemo samo kroz što veći broj omasovljenja dece u našim školama i klubovima.Dečica nam idu grbava a Svrljig nema sportsku halu a preko je potrebna.Plaši me jedino da je starci ne uzurpiraju kao i balon salu.
    Pozzz… g. Joviću.

    • ти сале или си неки општински функционер или планираш да се умуваш и грејеш столицу у општину или немаш појма како функционише финансирање спортских колектива распитај се мало боље колико остале општине имају буџет па онда причај

Komentar

Your email address will not be published. Required fields are marked *