Search
Close this search box.
SPORT
Broj pregleda

Fudbaleri pobedili na domaćem terenu

Podeli sa prijateljima:

Fudbaleri FK ”Svrljig” pobedili su goste iz Kladova – ekipu ”Đerdap” rezultatom 2:0.

fk-svrljig

Svrljižani su u 18. kolu ”Zone Istok” savladali ekipu ”Đerdap” rezultatom 2:0 i upisali tri nova boda.

FK ”Svrljig” trenutno zauzima 7. mesto na tabeli i ima 27 bodova.

Naredne nedelje Svrljižani putuju u Subotinac gde će se sastati sa ekipom ”Moravica”.

3 Responses

  1. prvo da cestitam na pobedi. a sda bih zeleo da se obratim opstinskom rukovodstvu i zapitam ih posto se toliko hvale rezultatima ,da nikom se ne duguje da je budzet napravljen besprekorno da cete se hvaliti n a kraju godine da je budzet realizovan 98 posto ,itd.pitam vas kako su u knjazevcu ,aleksincu b.palanci sredstva za sport rasporedjena klubovima jos polovinom decembra kada su i klubovi potpisali ugovore i realizuju se postepeno i sportske organizacije mogu da funkcionisu dok kod nas za sve ima para a za sport ni dinar vec drugu god klubovi ,rukovotstva imaju velikih problema kako da sprovode svoje aktivnosti.u drugim opstinama se zna u utorak se podnose zahtevia u clietvrtak ilipetak klubovima se prenose sredstva dok je milijas bio predsednik nikada nije bio problem ove vrste.ovo je veliki problem i neka se za misli rukovodstvo opstine jer idu izbori. .t

  2. Najbolje je da se fk.Svrljig privatizuje,mozda će gazda bolje da finansira klub i da isplsćuje veće premije igračima.Dokle bre više da opština finansira masne guske.Godiinama unazad dovodimo sa strane igrače dobro ih platimo,oni poigraju jednu sezonu i odu.Vi g.Joviću bi trebalo da znate koliko samo godišnje košta opštinu taj fk.Svrljig a košta mnogo od 8.000 000 do 10.000 000 miliona dinara a gde su ostali klubovi.Nemam ništa protiv profesionalnog sporta ali da fudbalske,rukometne,košarkaške i dr.sportiste stvaramo u našim klubovima a to možemo samo kroz što veći broj omasovljenja dece u našim školama i klubovima.Dečica nam idu grbava a Svrljig nema sportsku halu a preko je potrebna.Plaši me jedino da je starci ne uzurpiraju kao i balon salu.
    Pozzz… g. Joviću.

    1. ти сале или си неки општински функционер или планираш да се умуваш и грејеш столицу у општину или немаш појма како функционише финансирање спортских колектива распитај се мало боље колико остале општине имају буџет па онда причај

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

NAJNOVIJE NA PORTALU

Obaveštenje

Hemijsko suzbijanje ambrozije na teritoriji opštine Svrljig

Sport

Igralište u Prekonogi dobija tribine

Radovi na mreži

Bez vode Ulica Hadžićeva

Srećna slava

Danas su Sveti mučenici Kozma i Damjan

Obavezno pročitajte

HITNO UPOZORENJE GRAĐANIMA OPŠTINE SVRLJIG: DOŠLO JE DO ZLOUPOTREBE PUNOMOĆJA!

Od ponedeljka (15. jula)

Kreću prijave za učešće na 18. Belmužijadi

PU ,,Poletarac'' Svrljig

Povezano