Osnovci iz Svrljiga imaće priliku da čitaju svoje omiljene stihove u petak, 21. marta, u salonu Biblioteke “Gordana Todorović“ povodom Svetskog dana knjige.
Iz biblioteke “Gordana Todorović“ koja radi u okviru Centra za turizam, kulturu i sport, pozivaju sve učenike osnovne škole “Dobrila Stambolić“ da 21. marta u 14 časova dođu u Salon biblioteke Centra i organizuju čas poezije čitajući svoje omiljene stihove.

Komentari
Pravila komentarisanja
Molimo vas da komentari budu vezani za temu teksta i napisani pristojno. Redakcija Svrljiških novina može skratiti ili ne objaviti komentare koji sadrže uvrede, pretnje, govor mržnje, osvrte na privatni život, nepristojan rečnik, rasne ili nacionalne uvrede, kao i sadržaj koji krši zakon.
Komentare pisane isključivo velikim slovima, ponavljanja i linkove ka drugim sajtovima možemo odbiti bez dodatnog obrazloženja. Stavovi izneti u komentarima predstavljaju mišljenje autora komentara i ne odražavaju nužno stav redakcije Svrljiških novina.
Slanjem komentara potvrđujete da prihvatate ova pravila. Za pitanja i prijave možete nam se obratiti preko kontakt stranice.