NOVI USPEH BRANKOVIĆEVOG TIMA

FK Svrljig „demolirao“ Budućnost

Fudbaleri FK „Svrljig“ danas su ubedljivo savladali goste iz Popovca ekipu Budućnost rezultatom 4:0 (1:0).

FK-SVRLJIG

U 14. kolu „Niške zone“ fudbaleri FK „Svrljig“ upisali su pobedu i nova tri boda nadigravši gostujuću ekipu „Budućnost“ iz Popovca. Svrljižani su na kraju utakmicie slavili rezultatom 4:0.

Fudbaleri FK „Svrljig“ poveli su u 15. minutu golom Radojlovića sa bele tačke, što je bio i konačanr rezultat prvog poluvremena. U nastavku, nakon samo dva minuta mladi Savić bio je precizan za 2:0.  Posle pet minuta pogodak za FK „Svrljig“ postigao je Sokolov i u 67. minutu, za konačnih 4:0, strelac je bio vezni igrač Panić.

Ova mlada ekipa polako stasa za ulazak u viši rang. Imamo još puno rada u narednom periodu. Sledeću utakmicu igramo u Ražnju protiv desetoplasiranog Bukovika, nova tri boda su naš cilj, istakao je predsednik kluba i trener Dejan Branković.

FK „Svrljig“ je na petom mestu „Niške zone“ i ima samo dva boda manje od prvoplasiranog Dinama iz Vranja.