Zadovoljni iz uprave

Svrljig otvorio prolećnu sezonu pobedom

Fudbaleri fudblaskog kluba „Svrljig”otvorili su prolećni deo takmičenja pobedom nad drugoplasiranom ekipom „Vlasina” iz Vlasotinca rezultatom 2:0 (1:0).

fk

Na otvaranju prolećne sezone u Svrljigu, pred oko stotinak navijača i ljubitelja fudbala, duel starih sportskih rivala iz srpskoligaških dana.

Gosti su od samog starta munjevito jurili ka golu domaćina, te je u trećem minutu greškom Babića, napadač Vlasine šutirao glavom pored gola Svrljižana. Petnaestak minuta kasnije , po desnoj strani, usledio je prodor mladog Ilijića koji je zaustavljen na nedozvoljen način i to u šesnaestercu gostiju. Priliku za vođstvo sa bele tačke nije iskoristio Igić.

U 40. minutu izvanrednim pogotkom Nenada Ilijića, sa 18 metara, FK Svrljig odlazi na odmor sa golom prednosti.

Početkom drugog poluvremеnа čvrsta igra i jednih i drugih.  U 82. minutu ubacivanjem iz kornera mladi Đurić postiže drugi pogodak za domaće i stavlja tačku na današnji meč.

U narednom 17. kolu Svrljig se sastaje sa ekipom „Jedinstvo (G)”.

Sve ostale informacije od sada možete pratiti na zvaničnom sajtu fudbalskog kluba: www.fk.svrljig.com

Sport

Nova era komfora na stadionu FK Svrljig

Podrška!

Sektor civilne zaštite u Svrljigu herojski se suprotstavio poplavama

Pokret za spas Svrljiga

MITIĆ: Moj savet im je da odmah napuste izborni proces (VIDEO)

Lokalni izbori

Proglašena lista RUSKE STRANKE pod rednim brojem 4

Milan Mihajlović

Predsednik SO Svrljig čestitao zaslužnima: Opština postaje još bolje mesto za život

Dobra vest!

MILETIĆ: HITNO IZVRŠITI REBALANS BUDŽETA KAKO BI SE POMOGLO POPLAVLJENIM DOMAĆINSTVIMA! (VIDEO)