Predsednik opštine Svrljig Miroslav Marković, zajedno sa svojim pomoćnikom Markom Miladinovićem, obišao je radove na parternom uređenju Sportsko-rekreativnog centra Pastirište, koji poprima potpuno novi izgled.

Tom prilikom, Marković je naglasio da je Pastirište trenutno jedno od najvećih gradilišta u Svrljigu, jer se na ovom prostoru realizuje više važnih infrastrukturnih projekata.
– Pored parternog uređenja, ovde se gradi i Info stop turistički centar, podržan od strane Ministarstva turizma Republike Srbije, dok su sa Ministarstvom za nedovoljno razvijena područja sklopljeni ugovori za presvlačenje sportskih terena, izjavio je Marković.

Takođe, zahvaljujući saradnji sa Lokalnom akcionom grupom – LIDA, ovaj prostor biće popločan behaton pločama, što će doprineti uređenju i estetskom unapređenju celokupnog kompleksa.
– Ovo će biti potpuno nova, uređena i lepša strana sportskog centra – upravo onakva kakvu Svrljig i njegovi građani zaslužuju, dodao je predsednik opštine.

Realizacijom svih planiranih aktivnosti, Pastirište će postati moderan i multifunkcionalan prostor namenjen sportu, turizmu i rekreaciji, koji će služiti svim generacijama.
One Response
Stalno zaboravljate sportsku halu