Svrljiške novine

Dizači tegova
Broj pregleda

SPORT: PLK ,,Svarog” od juče u novim prostorijama

Powerlifting klub ,,Svarog” iz Svrljiga od juče je na novoj adresi, u tržnom centru kod gradske pijace u Svrljigu.

Foto: Svarog Svrljig
Foto: Svarog Svrljig

Tim povodom, juče su u 14 časova svečano otvorene nove prostorije PLK ,,Svarog” Svrljig, a otvaranju je pored osnivača, članova i vežbača prisustvovali su i predstavnici Sportskog saveza Svrljiga i direktor Centra za turizam, kulturu i sport Miroslav Marković.

PLK ,,Svarog” postoji 7 godina i oformljen je sa jednim ciljem – promocija zdravog života i sporta, kažu iz kluba.

Foto: Svarog Svrljig
Foto: Svarog Svrljig

Cilj našeg kluba nije profit nego da svakog pojedinca usmeri na pravi put treninga snage. Nove prostorije opremljene su da bi našim članovima omogućili da vežbaju zdravo i pod nadzorom licenciranih profesionalaca, kažu iz PLK ,,Svarog”.

NAJNOVIJE NA PORTALU

Podeli sa prijateljima:

PU ,,Poletarac'' Svrljig
NAJČITANIJE DANAS