Sudija poništio pogodak Đorđevića u 45′ miutu, te je FK ”Svrljig” u drugom baraž meču sa ”Ozrenom” ponovo odigrao nerešeno, ali ovog puta bez golova.

FK-Svrljig-Baraz---Sokobanja

U baražu za ”Srpsku ligu Istok” snage su odmerili ”Svrljig” i ekipa ”Ozrena” iz Sokobanje, a utakmice su odigrane u nedelju, 22. juna, u Svrljigu kada je rezultat bio nerešen 2:2 i danas, u Sokobanji, gde je meč završen 0:0.

fk-svrljig-fudbal

Diskutabilna situacija dogodila se na kraju prvog poluvremena kada je napadač plavaca, Vladica Đorđević, sa samo nekoliko metara matirao čuvara mreže ”Ozrena”, ali je njegova radost trajala nekoliko sekundi, odnosno dok pomoćni sudija nije reagovao podizanjem zastavice.

I pored solidne igre i nekoliko dobrih prilika fudbaleri ”Svrljiga” nisu uspeli da postignu gol.

Bizjak

Da nevolja bude veća u 55′ minutu isključen je golman ”Svrljiga”, Mario Bizjak, nakon starta van šesnaesterca.

FK ”Svrljig” nastavilja takmičenje u ”Niškoj zoni” i u narednoj sezoni važiće za favorita za ulazak u viši rang.