Fudbaleri F.K. ”Svrljig” pobedom nad zaječarskom ekipom ”Kablovi” rezultatom 4:1 (1:1) otvorili su drugu polusezonu Zone ”Istok”.

FK-Svrljig

Pred oko pedesetak navijača i ljubitelja fudbala, Svrljižani su uspeli da ostvare pobedu i upišu nova tri boda.

Prvi pogodak na meču postigao je gostujući fudbaler Konić u 16. minutu, da bi deset minuta kasnije izjednačio Vladica Đorđević.

Svrljižani su na kraju prvog poluvremena propustili šansu za vodstvom promašivši jedanaesterac.

FK-Svrljig

U nastavku drugog dela utakmice razigrani Svrljižani postigli su još tri gola. U 70. minutu mrežu je zatresao Kostić, potom u 76. I. Stefanović, da bi za konačni 4:1, asistencijom mladog Stevanovića, još jedan pogodak upisao Vladica Đorđević najiskusniji igrač u timu F.K. ”Svrljiga”.