Četvrta u nizu

Nova pobeda fudbalera

FK Svrljig osvojio je nova tri boda u Zloćudovu, pobedivši istoimenu ekipu Zloćudovo rezultatom 2:1 (1:1).

Zlocudovo - FK-Svrljig-1-2

Golove za Svrljig postigli su Boris Miljković u prvom i Andrija Todorović u drugom delu meča.

Ovom pobedom Svrljižani su se popeli na osmo mesto i tako se ustoličili na sredini tabele u zonaškom delu takmičenja.

Odigrali smo ovaj meč sa dosta oscilacija. U prvom poluvremenu propustili smo tri stopostotne šanse, što nam se kasnije obilo o glavu i olako smo primili gol iz slobodnog udarca. Drugo poluvreme igrali smo bolje, agresivnije i stvorili niz prilika koje nismo iskoristili, ali smo na kraju uspeli da postignemo pobedonosni gol, rekao je predsednik kluba FK Svrljig, Dejan Branković.

Svrljig nastavlja takmičenje već u sredu u Jugo kupu, a potom u subotu 25. maja dočekuje četrnaestoplasirano Vučje iz Vučja.