Fudbal

Fudbaleri FK ,,Svrljig“ poraženi 2:0 od ekipe ,,Mladost“

Ukupan broj pregleda:

U 16. kolu Nišavske okružne lige FK ,,Svrljig“ poražen je od ekipe ,,Mladost“ iz Batušinca rezultatom 2:0.

FK Svrljig, utakmica na SRC ''Pastirište'', foto: M. Miladinović, Svrljiške novine
FK Svrljig, utakmica na SRC “Pastirište“, foto: M. Miladinović, Svrljiške novine

Utakmica je odigrana u subotu, 14. novembra, a Svrljižani ovog puta nisu imali fudbalske sreće pa su se kući vrati bez bodova.

Vredno je reći da je ekipa ,,Mladost“ na drugom mestu na tabeli i nastavlja da se bori za ulazak u viši rang takmičenja, jer ima samo tri boda manje od prvoplasiranog ,,Doljevca“.

Naredni meč je za vikend kada FK ,,Svrljig“ igra kod kuće i dočekuje OFK ,,Rutevac 1908“.