F.K. ''SVRLJIG''

Fudbaleri pobedom otvorili drugi deo takmičenja

Fudbaleri F.K. ”Svrljig” pobedom nad zaječarskom ekipom ”Kablovi” rezultatom 4:1 (1:1) otvorili su drugu polusezonu Zone ”Istok”.

FK-Svrljig

Pred oko pedesetak navijača i ljubitelja fudbala, Svrljižani su uspeli da ostvare pobedu i upišu nova tri boda.

Prvi pogodak na meču postigao je gostujući fudbaler Konić u 16. minutu, da bi deset minuta kasnije izjednačio Vladica Đorđević.

Svrljižani su na kraju prvog poluvremena propustili šansu za vodstvom promašivši jedanaesterac.

FK-Svrljig

U nastavku drugog dela utakmice razigrani Svrljižani postigli su još tri gola. U 70. minutu mrežu je zatresao Kostić, potom u 76. I. Stefanović, da bi za konačni 4:1, asistencijom mladog Stevanovića, još jedan pogodak upisao Vladica Đorđević najiskusniji igrač u timu F.K. ”Svrljiga”.

8 Komentara

1. Bravo za trenera i upravu kluba na gestu koji su uradili na utakmici sto su stavili nase dete za kapitena to pokazuje da FK.SVRLJIG radi prave stvari i cestitam na pobedi samo gurajte momci samo napred

2. SAMO GURAJTE MOMCI SAMO NAPRED NEKA CRKNU DUSMANI I ANALITICARI KOJI SAMO GLEDAJU DA FK. NEMA REZULTATE PA DA PLJUJU NJEMU . ZAMOLIO BI UPRAVU KLUBA DA IZNESE POSLOVANJE DUGOVANJA I FUNKCIONISANJE KLUBA IZ MANDATA KAD SU GA VODILI DOBRI ,KASKER I NEZAMENLJIVI BOZA CIP

3. bravo za nasu mladu decu BOKU I STEFANA prava stvar za KAPITENA ovo vec daje neku nadu samo apel na druge mlade momke koji vole fudbal da krenu njihovim stopama

4. Vreme je da se polože računi. Da se proveri i inspekcijski ako treba.
    Da se ispita i kako je sekretar u prošlom sazivu sagradio kupatilo i od čijih para i letnjikovac. Da se vidi koju su utakmicu prodali da bi zajazili svoje guzice.

5. Proveriti finansijske izvestaje prosle uprave!
    Zahtevam od novina da objave na sajtu kao informaciju ukoliko ste objektivni i ne stite pojedince. Hvala.

6. Pustite bre ljudi coveka vise na miru pa sta ako je napravio kupatilo,pa sta ako je posadio meriks u pojatarsko,pa sta ako su ojadili FK on i Cika Dobri ,pa sta ako nista ne radi u Opstinu a prima platu sve je to normalno kod nas vidite da Dobri od postenog funkcionera Fudbalskog Kluba postade direktor tako ce i Cip da napreduje sad ce ga unaprede a vi ga samo prozivajte