Fudbal

FK ,,Svrljig” remizirao u meču sa ekipom ,,Rasovača”

Fudbaleri FK ,,Svrljig” odigrali su nerešno 3:3 u meču sa ekipom ,,Rasovača” iz Rasoveče.

FK ,,Svrljig'', foto: Svrljiške novine
FK ,,Svrljig”, foto: Svrljiške novine

Inače, FK ,,Svrljig” je posle ovog remija na 11. mestu tabele ,,Nišavske okružne lige”.

Za vikend Svrljižani dočekuju ,,Jastrebac” iz Tešice.

Jedan komentar

1. Дозволили су себи ликсуз да противник поведе са 2 0 и промаше силне шансе у другом полувремену када су могли да реше утакмицу. Уместо тога од задње екипе на табели примају гол 5 минута пре краја. Клуб нема руководство, не може један човек да буде председник, тренер и играч, а и атмосфера у екипи је прилично лоша, има пар играча који изигравају звезде а у ствари су једни од лошијих играча у екипи. Понајбољег играча у екипи малог Дулета појединци то се и види играчи бојкотују, као да не желе да му додају лопту, а дечко оставља срце на терену, све то штети пре свега екипи, Треба под хитно оформити руководство клуба, наћи озбиљног тренера, да се појединци који кваре атмосферу елиминишу или да им се каже да то више не раде и да клуб крене да ствара ауторитет и у савезу, и код судија и да се коначно крене напред ка већем рангу