Fudbal

FK ,,Svrljig“ remizirao u meču sa ekipom ,,Rasovača“

Ukupan broj pregleda:

Fudbaleri FK ,,Svrljig“ odigrali su nerešno 3:3 u meču sa ekipom ,,Rasovača“ iz Rasoveče.

FK ,,Svrljig'', foto: Svrljiške novine
FK ,,Svrljig“, foto: Svrljiške novine

Inače, FK ,,Svrljig“ je posle ovog remija na 11. mestu tabele ,,Nišavske okružne lige“.

Za vikend Svrljižani dočekuju ,,Jastrebac“ iz Tešice.

Povezano

1 Komentari

• Dozvolili su sebi liksuz da protivnik povede sa 2 0 i promaše silne šanse u drugom poluvremenu kada su mogli da reše utakmicu. Umesto toga od zadnje ekipe na tabeli primaju gol 5 minuta pre kraja. Klub nema rukovodstvo, ne može jedan čovek da bude predsednik, trener i igrač, a i atmosfera u ekipi je prilično loša, ima par igrača koji izigravaju zvezde a u stvari su jedni od lošijih igrača u ekipi. Ponajboljeg igrača u ekipi malog Duleta pojedinci to se i vidi igrači bojkotuju, kao da ne žele da mu dodaju loptu, a dečko ostavlja srce na terenu, sve to šteti pre svega ekipi, Treba pod hitno oformiti rukovodstvo kluba, naći ozbiljnog trenera, da se pojedinci koji kvare atmosferu eliminišu ili da im se kaže da to više ne rade i da klub krene da stvara autoritet i u savezu, i kod sudija i da se konačno krene napred ka većem rangu