Precizan
Broj pregleda

FUDBAL: Svrljig poveo iz penala, Ilijić siguran sa bele tačke (VIDEO)

Podeli sa prijateljima:

Nenad Ilijić postigao je prvi pogodak na jučerašnjem meču između ekipe FK ,,Svrljig” i ,,Borac” i tako domaće plavce doveo u vođstvo.

Nenad Ilijić opkoljen protivničkim igračima, foto: M.M.

Ilijić je preko Bojića stvorio šansu za pogodak, ali je srušen u šesnaestercu pa je sudija odmah pokazao na belu tačku.

Sa bele tačke precizan je bio napadač FK ,,Svrljig” Nenad Ilijić koji je u prvim minutima doveo Svrljižane u vođstvo od 1:0.

U nastavku meča postigao je još jedan pogodak, a po jedan su postigli i Peđa Milosavljević i Branislav Bojić.